יום שלישי, 03 באוקטובר 2023, י"ח תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

רשת החינוך "עתיד" זכתה במכרז להפעלת חטיבת הביניים "חנה סנש" בבאר יעקב

חטיבת הביניים ע"ש "חנה סנש" לכיתות ז' עד ט' יהפוך בהדרגה על ידי רשת החינוך "עתיד" לביה"ס תיכון שש-שנתי לכיתות ז' ועד י"ב. כך, בשנה הבאה תתווסף כיתה י' למתחם בית הספר.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

 רשת "עתיד"  מחזקת את אחיזתה בכל הקשור לחינוך העל יסודי בעיר באר יעקב, כאשר בית הספר חנה סנש מתווסף לתיכון עתיד נווה יעקב, שזכה במכרז שנה שעברה להפעלה של עוד חמש שנים, ולכפר הנוער על שם יוענה ז'בוטינסקי בעיר.

רו"ח יוסי ממו, מנכ"ל רשת החינוך עתיד.(צילום:לירון אלוני)

רו"ח יוסי ממו, מנכ"ל רשת החינוך עתיד: "אנחנו מבקשים להודות על האמון שניתן לנו. רשת החינוך עתיד שמחה וגאה להמשיך להוביל את החינוך לטובת תלמידי באר יעקב ולהעניק להם את המעטפת החינוכית הטובה והמתקדמת ביותר. בית הספר חנה סנש מצטרף לכפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי ולבית הספר עתיד נווה נחום, אותם הרשת כבר מפעילה בהצלחה גדולה ולמרכז החדשנות הארצי שיוקם בכפר הנוער וישרת את קהילת באר יעקב, לצד כל תלמידי הרשת ברחבי הארץ".

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן.(צילום:עיריית באר יעקב)

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן: "רשת עתיד פועלת עמנו בשיתוף פעולה פורה ומלא בניהול מוסדות חינוך בעיר כגון: כפר הנוער יוענה ז'בוטינסקי ותיכון נווה נחום. אני מברך על כך שרשת עתיד תנהל גם את ביה"ס יצחק נבון בשכונת כוכב הצפון ואני בטוח שבשיתוף פעולה וניהול נכון נביא את בית הספר להישגים רבים."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: