יום שלישי, 03 באוקטובר 2023, י"ח תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

רמלה זכתה באות רשות מעודדת עלייה

במסגרת מיזם של ההסתדרות הציונית בשיתוף משרד העלייה והקליטה, אופק ישראלי ומרכז השלטון המקומי, קיבל השבוע ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודעה על הזכייה - "רמלה חשפה עולם מלא של עשייה ציונית לעידוד עלייה בקרב יהדות התפוצות". וידל: אני מודה על הבחירה ורואה חשיבות רבה בעידוד העלייה לעירנו האהובה והרב תרבותית

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מקס ומוריס

רמלה זכתה באות "רשות מעודדת עלייה" מטעם המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית, בשיתוף משרד העלייה והקליטה, אופק ישראלי ומרכז השלטון המקומי. את האות קיבל בשם העירייה סגן ראש העיר, אברהם ד'זורייב במעמד יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר בפועל של הסוכנות היהודית יעקב חגואל, שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה, ראש המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית מרינה רוזנברג קוריטני, נשיאת הקרן לידידות יעל אקשטיין, מנכ"ל נפש בנפש הרב יהושע פס, ראשי הערים והרשויות, סגנים, מנכ"לי עיריות ואישי ציבור נוספים. 

ראש העיר מיכאל וידל, בירך את השותפים למיזם על הבחירה ברמלה והדגיש, כי רמלה עיר עולם קולטת עלייה, בה חיים עולים חדשים שהגיעו והתיישבו ברמלה מ-92 מדינות שונות.

ברקע ההתמודדות עם השפעות גלובליות על העלייה ארצה והצפי לעלייה בשנים הקרובות, קיימה ההסתדרות הציונית העולמית, זו השנה השנייה, אירוע הענקת אותות הצטיינות והערכה, לרשויות מקומיות ואזוריות בארץ המעודדות עלייה. האירוע הוא שלב מסכם בן שלושה חודשים, בהם נקראו רשויות מקומיות, גדולות, בינוניות וקטנות להציג בפני חבר שופטים, את פועלן למען עידוד העלייה ברמה המקומית.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "העיר רמלה קולטת עולים חדשים באהבה. רמלה ערוכה לקליטת כל עולה חדש בשיתוף משרד הקליטה והעלייה, הסוכנות היהודית ושותפים נוספים. ברכות לצוות מחלקת הקליטה בעיריית רמלה בניהולו של אמיר וידר". ראש העיר הוסיף, כי הוא רואה חשיבות רבה בעידוד העלייה וכי העולים החדשים המגיעים לרמלה זוכים לסל שירותים מגוון שכולל ליווי בצעדיהם הראשונים באמצעות רכזי קליטה דוברי השפה בתחומי התעסוקה, חינוך, רווחה, תרגום מסמכים, ליווי מול מוסדות ועוד. 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: